Hizmetlerimiz

Kurumsal Website Tasarımı

İşletmenizin internet üzerindeki yüzü Website'nizdir. Kurumsal Web Tasarımınız dikkat çekici ve modern bir tasarıma sahip olursa siteye girenlerden alacağınız dönüşler artar. Bu sebeple işletmeniz için kurumsal web tasarımı ihtiyacınız olduğunda profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekmektedir.

Websitesi ile ilgili olarak işletmelerin genellikle tercih ettiği tasarım Kurumsal web sitesidir. Kurumsal web sitesi, işletmenin kurumsal kimliği ile birebir uyumlu ve kurumsal hizmetlere  dikkat çekebilecek bir altyapıya sahip olmalıdır.

Landing Page Website Tasarımı

Türkçe “Varış Sayfası” anlamına gelen Landing Page; dönüşüm takipli iletişim formu alma, müşterileri hızla firmanıza ulaşmaya yönlendirme gibi amaçlar için kusursuz bir çözümdür. Mobil ve masaüstü cihazlar için optimize edilmiş Landing Page tasarımının amacı, müşterilerin firmaya kolayca erişmesine yardımcı olmak, ölçülebilir, düşük maliyetli reklam planları oluşturmanızı ve hizmetlerinize dair dikkat çekici bir özet sayfası hazırlamanızı sağlamaktadır.

Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları için bizlerle birlikte çalıştığınızda birçok avantajdan faydalanırsınız. Sayılı ajansın alabildiği Google Partner Ajans rozetine sahip firmamız ile doğru reklam yönetimiyle bütçenizi dikkatli kullanırken daha az ödeyerek daha yüksek dönüş alabilirsiniz.

Uzman ekibimizin yaptığı hesap optimizasyonu ile birlikte reklamlara ayırdığınız  bütçeden fazlasıyla verim alabilirsiniz. Google Ads Reklamları ile uyumlu Website tasarımınızı  tamamladıktan sonra, firmamız ile birlikte anahtar kelimelerinizi seçerek daha geniş kitlelelere erişebilirsiniz.

SEO Hizmeti (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO hizmeti, Website'nizi Google organik arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmak adına yapılan tüm işlemleri içeren bir optimizasyon çalışmasıdır. Seo çalışması, düzenli olarak yapılarak sistematik bir biçimde takibi yapılması gereken bir iştir. Sürekli kontrol edilmesi ve kendisini sürekli güncelleyebilmesi gerekmektedir.

SEO çalışması yaparken ilk olarak Website'nizi inceliyoruz, ardından sitenizde gerekli iç SEO yapınızı oluşturduktan sonra, anahtar kelimelerinizi düzenliyoruz. Siz de SEO hizmeti ile geniş kitlelere ulaşmak adına uzman ekibimizle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde sosyal medya reklamları, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için en kolay yollardan biri olarak bilinmektedir. Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube gibi sosyal medya araçlarını günlük hayatının büyük bir parçası haline getiren birçok insan, birbirinden farklı ilgi alanlarına yönelim halindedirler. Bu ilgi alanlarıyla elde edilen veriler, yaş, cinsiyet ve konum  gibi demografik verilerle bir araya geldiğinde, potansiyel müşterilerinize sosyal medya reklamları aracılığıyla erişmek oldukça avantajlı hale gelmektedir. Sosyal medya reklamları ile reklam bütçenizi verimli biçimde kullanarak işletme hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi bir firmanın kurumsal kimliğini oluşturan temel faktörlerden biridir. Yönetim sürecinde bizlerle çalıştığınızda işletmenizin hedef kitlesini ve geleceğe dair planlarını dikkate alarak; sektörünüzdeki size benzer firmaların analizini gerçekleştiriyoruz. Paylaşım isteklerinizi konuştuktan sonra işletmeniz için belirlediğimiz sosyal medya yönetim biçiminiz doğrultusunda aylık veya haftalık olarak paylaşılacak içeriklerinizi ve özel gün paylaşımlarınızı hazırlıyoruz.

Tüm sosyal medya yönetimi içeriklerinizi  tasarladıktan sonra sizin onayınıza sunuyoruz, ve gerekli revizeleri yaparak gönderileri paylaşıma hazır hale getiriyoruz. Gönderilerinizi talep ettiğiniz sosyal medya hesaplarında eş zamanlı olarak paylaşıyoruz.

Müşterilerimizin Yorumları

EnglishTurkish